داستان خانواده بازاریابی شبکه ای

 

توکا

سلام به همه ی اعضای شریف خانواده ی توکا و ملت سربلند ایران که هر چی زندگیشون پایین و بالا میشه پرچمشون بالا میمونه.

 

داستان ما از اونجایی شروع شد که هنوز خستگی تعطیلات نوروز 96 در نرفته بود که دغدغه های صنایع و ملت ما رو پشت میز مذاکرات نشوند. خب یه محصول داریم، اونم چه محصولی سالم و خوشمزه نتیجه ی تلاش سالیان فرزندای خودمون، ماشاالله چشمم زیر پاشون همه متخصص و دانشمند و اهل شکم. راستش رو بخواین خودمون بیشترین مصرف کننده ش هستیم.

 

خب یه نیگا انداختیم به حال و روز نه خوب صنایعمون دیدیم بنده خدا زمین گیر و مریضه، دلیل مرض رو جویا شدیم دیدیم سود توی رسوندن کالاهای تولید چشم بادومیا به دست شما ملت غیور همیشه در صحنه س. از خدا پنهون نیست از شما چه پنهون این تب همه گیر مام داشت میگرفت که بزنیم تو خط شرق دور همچین در حال رتق و فتق امورات جاریه بودیم که توشه ببندیم بزنیم به قلب آسمون که مخبران شیرین سخن خبر بیکاری رو به گسترش صنعت مردامون رو دادند. مام رگ غیرتمون جنبید و خونمون به جوش اومد که کاری کنیم که صنایع داخلی مون پا بگیرن و صنعت مردامون خجالت زن و بچه نمونن. تازه یه حرفه م همزمان راه بندازیم و به قول شما امروزیا همچین کارآفرینی کنیم. خب اندر احوالات بلاد پیشرفته و در حال توسعه شدیم دیدیم تجارت دارن چه تجارتی. ما رو میگی از خود بی خود شده و غرق دریای تجربه و دانششون روی امواج ملایم و کند فیبرهای نوری و شبکه به اصطلاح جهانی وطنی سوار شدیم و رسیدیم به یه روش برای رسوندن محصولمون به مصرف کننده های فهیم و خوش خوراک ایرانی.

 

خب یه تیم محقق و نظریه پرداز و دست به کار و دانشمند و همه فن حریف جمع کردیم و زدیم به دل ماجرا، تیم داریم چه تیمی ولی ماشاالله هفتخوان مردافکنی سر راه بود که بیا و ببین. مخلص کلام که سرتون درد نیاد زدیم دل هفت دریا و گوهر شب چراغی براتون تحفه آوردیم که خودمونیا بهش میگیم توکا، از اونجام که با شمام نداریم شمام بهش بگین توکا.

 

خب این مرغ تخم طلامون چی داره براتون؟ شما یه بار امتحانش میکنی، میچشیش، میدی اهل و عیالت بچشن، خوشت اومد و خوششون اومد سفره که میندازی ولیمه بدی میزاری جلو مهمون نورچشمیت. خب میچشه خوشش اومد میگی خودت نماینده مستقل توکایی. خب که چی؟ جونم برات بگه هم مزایای اشربه ت رو میگی هم چه جوری تو این دنیای وانفسای غیرت کش و عرق شرم بر جبین آوراز توکا میتونه تخم طلا رو بیرون بکشه رو شرح میدی. نتیجه، اون با مرام مشتی هم مث خودت سرش میفته تو خط سربلندی و عزت به نفس مبارکش بر میگرده.

 

اینجوری هم تو سود میبری و هم اون. تازه چه نونی گوارا تر از این نون هست که لقمه لقمه ای که میزنی به واسطه ی نونی باشه که گذاشتی تو سفره ی بی رونق مردم.

 

اگه داستانمون رو دوس داری بیا هم داستان بشو و اون ماس ماسک شکل موش رو بچرخون بالا صفحه و رو عضویت کلید کن.

 

 

 

شرکت بازاریابی شبکه ای توکا به آدرس بخش مرکزی، دهستان میان دربند، شهر صنعتی کرمانشاه، فاز 3، خیابان پرفسور حسابی، کارخانه کشت و صنعت آدینه با کد پستی 6738114282 واقع شده است.

 

شماره تماس شرکت: 08334272777 و شماره فکس : 08334270440 می باشد.