بازاریابی شبکه ای

 

توکا

شرکت توسعه کشت و صنعت آدینه در سال 1393 با هدف ارتقاء سطح سلامت جامعه اقدام به تولید نوشابه های پروبیوتیک نمود. این محصول حاصل تلاش بی وقفه و تحقیقات گسترده ی جوانان رشید این مرز و بوم بوده و لام به ذکر است که محصول مذکور دارای ثبت اختراع در داخل کشور می باشد. نوشابه های پروبیوتیک مضرات نوشابه های معمولی را در حد قابل توجهی کم کرده و علاوه بر آن مزایا و سودمندی هایی را برای مصرف کننده گان به ارمغان آورده است.

مجموعه ی پویا و خوش سابقه ی توسعه کشت و صنعت آدینه در روزهای نخستین سال 1396 در راستای ارتقای سطح درآمد و کیفیت زندگی هموطنان و به دنبال راه نجاتی برای کمک به کم شدن معضلات ناشی از بیکاری در مملکت همیشه سربلند مان و در جهت به روز کردن روش های فروش و استفاده از تکنولوژی در راستای رساندن محصول تولیدی خود، تصمیم به اخذ مجوزهای لازم برای ورود به بازاریابی شبکه ای نمود. و پس از یک سال در آخرین روزهای بهار موفق به ثبت شرکت بازاریابی شبکه ای توکا نمود. هم اکنون این شرکت تحت قوانین واحد نظارت بر بازاریابی شبکه وزارت صنعت و معدن و تجارت مشغول به فعالیت می باشد.

 

امیدواریم بتوانیم در راستای ارتقاء کیفی و کمی سطح زندگی هموطنان عزیزمان گامی موثر برداریم.

 

 

شرکت بازاریابی شبکه ای توکا به آدرس بخش مرکزی، دهستان میان دربند، شهر صنعتی کرمانشاه، فاز 3، خیابان پرفسور حسابی، کارخانه کشت و صنعت آدینه با کد پستی 6738114282 واقع شده است.

شماره تماس شرکت: 08334272777 و شماره فکس : 08334270440 می باشد.